Pralka Samsung Eco Bubble - Ranking 2024

Pralka to jeden z najprzydatniejszych domowych sprzętów. Nic zatem dziwnego, że producenci dwoją się i troją, by zaoferować użytkownikom jak najciekawsze modele. Na rynku co rusz pojawiają się nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest pralka Samsung Eco Bubble, której tym razem się przyjrzymy.

Producenci pralek nieustannie poszukują rozwiązań, które zwiększyłyby skuteczność prania i podniosłyby komfort użytkowania urządzenia. Jednym z efektów takich poszukiwań jest pralka Samsung Eco Bubble, która zyskuje coraz większe grono fanów. Czym się wyróżnia i czy faktycznie warto ją mieć? Przyjrzyjmy jej się z bliska.

Co to znaczy Eco Bubble?

System Eco Bubble powstał, by usprawnić automatyczne pranie. Wykorzystuje on aktywne bąbelki powstające na skutek połączenia wody, środka piorącego oraz powietrza. Dzięki nim detergent znacznie lepiej się rozpuszcza i zdecydowanie skuteczniej działa. Pralka Samsung Eco Bubble umożliwia pranie w niskich temperaturach, nawet 15 stopni Celsjusza, dzięki czemu jest bardziej oszczędna od tradycyjnych modeli.  W pralkach Samsung Eco Bubble woda, detergent oraz powietrze łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania. W wyniku tego połączenia powstaje aktywna piana, która, jak zapewnia producent, może wnikać w tkaniny nawet 40 razy szybciej niż w modelach bez tego systemu. Pranie jest delikatniejsze dla ubrań, skuteczniejsze i oszczędne. System Eco Bubble pozwala ograniczyć ilość energii zużytej do przeprowadzenia cyklu prania oraz zmniejszyć ilość środka piorącego. System Eco Bubble to specjalny generator umieszczony wewnątrz pralki. Dzięki niemu możliwe jest efektywne i ekologiczne pranie bąbelkowe. Co ciekawe, system ten pozytywnie wpływa na zawartość tlenu w wodzie używanej podczas prania (ogranicza szkodliwość wód ściekowych). Ma to bezpośredni wpływ na ochronę środowiska. Warto dodać, że część pralek Samsung Eco Bubble wyposażona jest w osobne zawory do ciepłej oraz zimnej wody. Co daje nam takie rozwiązanie? Do prania możemy wykorzystać wodę podgrzewaną przez kolektor słoneczny czy pompę ciepła. Dzięki temu zaoszczędzimy, ale również zadbamy o środowisko.

Czy warto kupić pralkę Samsung Eco Bubble?

Pralka Samsung Eco Bubble ma wiele zalet. Umożliwia pranie w niskich temperaturach, co bezpośrednio przekłada się na oszczędność energii. System aktywnych bąbelków skutecznie i znacznie szybciej usuwa wszelkie zabrudzenia z ubrań. Technologia ta sprawia również, że detergent wyjątkowo dobrze rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu na ubraniach nie zostają ślady proszku. W pralce Samsung Eco Bubble możemy ograniczyć ilość detergentu, a efekty prania będą zdecydowanie lepsze niż w modelach tradycyjnych.

Pralka Samsung Eco Bubble do zabudowy czy wolnostojąca?

W ofercie znajdziemy pralki Samsung Eco Bubble zarówno wolnostojące, jak i przeznaczone do zabudowy. Wybór odpowiedniego modelu zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Sprzęt wolnostojący sprawdzi się, kiedy wnętrze jest już urządzone i nie zależy nam na jednolitych meblach w pomieszczeniu. Model wolnostojący to również dobre rozwiązanie, gdy posiadamy osobne pomieszczenie na pralkę oraz w sytuacji, gdy zależy nam aby dostęp do urządzenia (do wyposażenia czy zaworów) był szybki i łatwy. Tego rodzaju sprzęt również, bez wątpienia, zdecydowane łatwiej wymienić, bez konieczności przeprowadzania większego remontu.  Pralka Samsung Eco Bubble do zabudowy dedykowana jest osobom, które stawiają przede wszystkim na estetykę i chcą idealnie wpasować sprzęt do stylu konkretnego pomieszczenia. Sprawdzi się także wtedy, gdy chcemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Warto dodać, że ceny pralek Samsung Eco Bubble wolnostojących i do zabudowy niewiele się od siebie różnią. Warto zatem odpowiednio dobrać sprzęt do swoich preferencji.

Rozmiary i pojemność

W ofercie znajdziemy pralki Samsung Eco Bubble w różnych rozmiarach i pojemnościach, dzięki czemu bez trudu dostosujemy produkt do własnych potrzeb. Pralki tego typu mają zazwyczaj ładowność od 6 do 9 kilogramów. Rozmiar pralki uzależniony jest od jej pojemności. Dla porównania model o pojemności 6 kilogramów ma wymiary: 600 x 850 x 450 mm (szerokość x wysokość x głębokość), a ten o pojemności 9 kilogramów: 600 x 850 x 550. Wymiary pralki Samsung Eco Bubble są porównywalne z rozmiarami tradycyjnych modeli. Większość z nich posiada najwyższą klasę energetyczną.

Proszek, płyn czy kapsułki do Samsung Eco Bubble?

Piorąc w pralce Samsung Eco Bubble nie musimy stosować żadnych specjalnych płynów czy proszków. Można natomiast ograniczyć ich ilość. Wielu użytkowników podkreśla, że w Eco Bubble niekonieczne jest używanie rozmaitych płynów zmiękczających, chyba że zależy nam na intensywniejszym zapachu prania. Napowietrzona woda wyjątkowo skutecznie zmiękcza tkaniny, a także działa antystatycznie. W pralkach Samsung Eco Bubble zdecydowanie lepiej sprawdzi się proszek oraz płyn do prania. Kapsułki piorące, oczywiście, również mogą być stosowane, jednak efekty prania mogą być nieco mniej zadowalające. Osłonka w kapsułce dłużej się rozpuszcza, przez co system napowietrzania może nie rozprowadzić dokładnie całego środka piorącego.

Dodatkowe funkcje

Większość pralek Samsung Eco Bubble wyposażona jest w szereg dodatkowych funkcji, które zwiększają efektywność prania i podnoszą komfort użytkowania urządzenia. Wspomnieć należy chociażby o opcji dodatkowej aktywnej piany Bubble Soak, która pozwala usunąć nawet bardzo trudne zabrudzenia. Dzięki technologii Eco Drum Clean pralka jest zawsze świeża bez konieczności używania silnych chemikaliów. Oprócz tego znajdziemy tu program szybkiego prania, ochronę delikatnych tkanin czy funkcję AddWash, która umożliwia dodawanie ubrań w trakcie cyklu prania.

Pralka Samsung Eco Bubble a kalibracja

Osoby kupujące pralkę Samsung Eco Bubble często pytają, kiedy należy ją skalibrować. Trzeba to zrobić wówczas, gdy pojawiają się problemy z wirowaniem, programy prania wydłużają się czy po praniu na ubraniach zostają ślady proszku. Kalibracja to bardzo prosty, nieskomplikowany i niemal automatyczny proces, który należy wykonać zgodnie z instrukcją dołączoną do pralki.

Ile kosztuje pralka Samsung Eco Bubble i gdzie ją kupić?

Ceny pralek Samsung Eco Bubble zaczynają się mniej więcej od 1500 złotych. Najbardziej zaawansowane modele, wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, to wydatek rzędu 4000 – 4500 złotych. Dostępne są we wszystkich tzw. elektromarketach (stacjonarnie i w ich sklepach internetowych) oraz w sklepach prowadzących sprzedaż tylko w internecie. Pamiętać trzeba tylko, żeby wybierać sprawdzone sklepy internetowe. Jak macie jakieś wątpliwości, czy w danych sklepie (mimo na przykład dobrej ceny) warto kupić daną pralkę, to warto zapytać w komentarzach.

Ranking TOP 20

Lp. Zdjęcie Nazwa Cena Opinie Producent Ładowanie Wymiary Pojemność Obroty/min Zużycie energii / cykl Zużycie wody / cykl Klasa energetyczna Klasa efektywności prania Rodzaj Kolor Roczne zużycie energii Roczne zużycie wody Kierunek otwierania drzwi Klasa skutecznośœci wirowania Poziom hałasu prania Poziom hałasu wirowania Silnik inwerterowy Funkcje dodatkowe Sterowanie smartfonem Opóźnienie startu pracy Zastosowane technologie Nowa klasa energetyczna Klasa poziomu hałasu Sterowanie Ilość programów Wyświetlacz Programy prania Zdejmowany blat
1 Samsung EcoBubble WW80TA026AE Samsung EcoBubble WW80TA026AE
1 opinia
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 8 kg 1200 0,56 kWh 37 l A+++ A Pralka wolnostojąca Biały 116 kWh 8100 l W lewo B 53 dB 74 dB Tak Funkcja Aktywnej piany, Intensywne, Łatwe prasowaNie, Opóźnione zakończeNie suszenia Nie Tak Eco Bubble, Smart Check B A Elektromechaniczne 15 Tak n/a n/a
2 Samsung WW8NK62E0RW/EO Samsung WW8NK62E0RW/EO
2 opinie
Samsung Od przodu 85x60x45,6 cm 8 kg 1200 0,69 kWh 37 l A+++ A Parowa Biały 136 kWh 8100 l W lewo B 56 dB 75 dB Tak AddWash, Bęben Diamond, Eco Bubble, Funkcja aktywnej piany, Higieniczna para, Łatwe prasowaNie, Pamięć ostatNiego cyklu, Smart Check, Technologia VRT, WyłączeNie dźwięków Tak Tak Drzwi AddWash, Silnik Digital Inverter, Eco Bubble, Hygiene Steam, Smart Check C A Elektroniczne 16 Tak Bawełna, CzyszczeNie bębna, Delikatny, Eco 40-60, Ekonomiczny, Intensywny, Kolory, Mieszany, PłukaNie + WirowaNie, Pościel, PraNie wstępne, Program higieniczny, Syntetyki, Szybkie 15 minut, Wełna, WirowaNie + odprowadzaNie wody Nie
3 Samsung WW70TA026AH Samsung WW70TA026AH
1 opinia
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 7 kg 1400 0,52 kWh 34 l A+++ A Parowa Biały 103 kWh 7400 l W lewo B 54 dB 74 dB Tak kontrola ilości piany, zabezpieczeNie przed otwarciem przez dzieci, funkcje parowe Nie Tak Aqua Stop, Smart Check, Bęben Diamond, Eco Bubble B A Elektromechaniczne 14 Tak PraNie szybkie, program Mix, wełna/delikatne, ekonomiczny, ciemne kolory, pościel, eco 40-60, bawełna, syntentyki, płukaNie+wirowaNie, czyszczeNie bębna, odprowadzaNie wody+wirowaNie n/a
4 Samsung EcoBubble WF18T8000GV Samsung EcoBubble WF18T8000GV
1 opinia
Samsung Od przodu 98x69x85 cm 18 kg 1100 0,73 kWh 70 l C A Parowa Czarny 76 kWh n/a W lewo B 72 dB 72 dB Tak Child Lock, CzyszczeNie bębna, Funkcja aktywnej piany, Higieniczna para Tak Tak aplikacja Samsung Smart Control, czujnik drgań Samsung VRT Plus, praNie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter, szybkie praNie bawełnianych ubrań Samsung Speed Shot C A Elektroniczne, dotykowe, pokrętło n/a Tak bawełna, czyszczeNie bębna, dodatkowy program z aplikacji, eco 40-60, ekonomiczny, higiena, mocno zabrudzone, płukaNie, pościel, syntetyki, szybki, wełna Nie
5 Samsung WW80T554DAT Samsung WW80T554DAT
14 opinii
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 8 kg 1400 0,56 kWh 36 l A+++ A Pralka wolnostojąca Biały 116 kWh 8100 l W lewo A 53 dB 74 dB Tak Blokada panelu sterowania, System przeciwdziałania pieNieniu się, ZabezpieczeNie przed przepięciami, ZabezpieczeNie przed zalaNiem, CzyszczeNie bębna, Funkcja aktywnej piany, Wi-Fi Tak Tak AddWash, Eco Bubble B A Elektroniczne 22 Tak Bawełna, Ciche praNie, Eco, Higiena, Mieszany, PraNie optymalne, Program super szybki Nie
6 Samsung AddWash WW70T552DTW Samsung AddWash WW70T552DTW
7 opinii
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 7 kg 1200 0,52 kWh 34 l A+++ A Pralka wolnostojąca Biały 103 kWh 7400 l W lewo B 54 dB 74 dB Tak Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, dodaNie pary do cyklu, kontrola piany Tak Tak aplikacja Samsung Smart Control, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, praNie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter B A Elektroniczne, pokrętło, przyciski 22 Tak bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki Nie
7 Samsung WW70TA026TE Samsung WW70TA026TE
1 opinia
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 7 kg 1200 0,52 kWh 34 l A+++ A Pralka Biały 103 kWh 7400 l W lewo B 54 dB 74 dB Tak aktywna piana, start/pauza, dodanie pary do cyklu, wyświetlanie pozostałego czasu, wskaźnik przebiegu programu, automatyka prania, regulacja temperatury Tak Tak bęben Samsung Diamond, diagnostyka błędów za pomocą smartfona Samsung Smart Check, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter B A Elektroniczne, pokrętło, przyciski 14 Tak bawełna, ciemne materiały, delikatny, eco 40-60, higiena, mix, płukanie, pościel, syntetyki, szybki 15 min, wirowanie n/a
8 Samsung WW90CGC04DTH Samsung WW90CGC04DTH
1 opinia
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 9 kg 1400 0,44 kWh 50 l n/a A Pralka wolnostojąca Biały 44 kWh n/a W lewo B n/a 72 dB Tak Funkcje parowe Tak Tak EcoBubble A A Elektroniczne 13 Tak Bawełna, CzyszczeNie bębna, Dodatkowy program, Eco, Eco 40-60º, Higieniczna para, Kolorowe, Mieszany, MNiej włókien, PłukaNie + WirowaNie, Pościel, Syntetyki, Szybki 15 minut, Wełna Nie
9 Samsung AddWash WW8NK52E0VX Samsung AddWash WW8NK52E0VX
1 opinia
Samsung Od przodu 85x60x45,6 cm 8 kg 1200 0,63 kWh 48 l n/a A Pralka Srebrny 63 kWh n/a W lewo B 72 dB 72 dB Tak pranie intensywne (odplamianie), start/pauza z opcją dołożenia prania, pranie wstępne Nie Tak czujnik drgań Samsung VRT Plus, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter C A Elektroniczne, pokrętło, przyciski 14 Tak bawełna, ciemne materiały, delikatny, eco, eco 40-60, higiena, mix, płukanie, pościel, syntetyki, szybki 15 min, wełna, wirowanie Nie
10 Samsung WW70TA026AX Samsung WW70TA026AX
1 opinia
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 7 kg 1400 0,52 kWh 34 l A+++ A Parowa Srebrny 103 kWh 7400 l n/a B 54 dB 74 dB Tak Kontrola ilości piany, zabezpieczeNie przed otwarciem przez dzieci, funkcje parowe n/a Tak Smart Check, Bęben Diamond, Eco Bubble, Aqua Stop n/a A Elektroniczne n/a Tak PraNie szybkie, program Mix, delikatne, wełna, ekonomiczny, ciemne kolory, pościel, eco 40-60, bawełna, syntentyki, płukaNie+wirowaNie, higiena, czyszczeNie bębna, odprowadzaNie wody+wirowaNie n/a
11 Samsung WW90T504DAT Samsung WW90T504DAT
1 opinia
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 9 kg 1400 0,49 kWh 50 l A A Parowa Biały 49 kWh n/a W lewo A 72 dB 72 dB Tak Eco Bubble, Funkcja aktywnej piany, Higieniczna para, Smart Control Tak Tak n/a A A Elektroniczne 22 Tak Bawełna, CzyszczeNie bębna, Eco 40-60º, Higiena, Koszule, Mieszany, Program szybki 15 minut, Syntetyki Nie
12 Samsung WW70TA026TH Samsung WW70TA026TH
1 opinia
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 7 kg 1200 0,52 kWh 34 l A+++ A Parowa Biały 103 kWh 7400 l W lewo B 54 dB 74 dB Tak Kontrola ilości piany, zabezpieczeNie przed otwarciem przez dzieci, funkcje parowe Nie Tak Smart Check, Bęben Diamond, Eco Bubble B A Elektroniczne 14 Tak PraNie szybkie, program Mix, wełna/delikatne, ekonomiczny, ciemne kolory, pościel, eco 40-60, bawełna, syntentyki, płukaNie+wirowaNie, czyszczeNie bębna, odprowadzaNie wody+wirowaNie n/a
13 Samsung WW80T654DLH Samsung WW80T654DLH
8 opinii
Samsung Od przodu 85x60x60 cm 8 kg 1400 0,56 kWh 42 l A+++ A Parowa Biały 116 kWh 8100 l W lewo A 53 dB 74 dB Tak Opcja dołożenia odzieży w trakcie prania, kontrola ilości piany, zabezpieczeNie przed otwarciem przez dzieci, automatyka wagowa, funkcje parowe n/a Tak Eco Bubble, Aplikacja SmartThings, AddWash B A n/a n/a n/a bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki n/a
14 Samsung WW70TA026AE Samsung WW70TA026AE
1 opinia
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 7 kg 1200 0,52 kWh 34 l A+++ A Pralka wolnostojąca Biały 103 kWh 7400 l W lewo B 54 dB 74 dB Tak aktywna piana, start/pauza, dodaNie pary do cyklu, Nie Tak bęben Samsung Diamond, diagnostyka błędów za pomocą smartfona Samsung Smart Check, praNie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter B A Elektroniczne, pokrętło, przyciski 14 Tak bawełna, ciemne materiały, delikatny, eco 40-60, higiena, mix, płukaNie, pościel, syntetyki, szybki 15 min, wirowaNie n/a
15 SAMSUNG WW90CGC04DTE 9 kg 1400 obr EcoBubble SAMSUNG WW90CGC04DTE 9 kg 1400 obr EcoBubble
1 opinia
Samsung Od przodu 55 x 60 x 85 cm 9 kg 1400 0,44 kWh 50 l A n/a Pralka wolnostojąca Biały n/a n/a W lewo B n/a 72 dB Tak Aqua Stop, Sygnał akustyczny, Aplikacja SmartThings, Wi-Fi, Eco Bubble, Szuflada Stay Clean, Bęben Diamond n/a Tak n/a A A Elektroniczne, pokrętło 14 Tak PraNie szybkie 15' Mieszane MNiej włókien Eko Kolory Wełna/delikatne Pościel Eco 40-60 Bawełna Syntetyki Higieniczna para PłukaNie i wirowaNie CzyszczeNie bębna Programy dodatkowe n/a
16 Samsung WW70AGAS21TE Samsung WW70AGAS21TE
1 opinia
Samsung Od przodu 85x60x45 cm 7 kg 1200 0,69 kWh 45 l n/a n/a Pralka wolnostojąca Biały 69 kWh n/a W lewo B n/a 72 dB Tak Funkcja aktywnej piany, WyłączeNie dźwięków, praNie wtsępne, PraNie intensywne n/a Tak EcoBubble, Smart Check, ChildLock D A Elektroniczne, pokrętło 14 Tak Szybki 15', Mix, Delikatne, Wełna, Ekonomiczne, Ciemne, Pościel, Eco 40-60, Bawełna, Syntetyki, Higiena, PłukaNie + wirowaNie, WirowaNie + odpompowaNie, CzyszczeNie Bębna n/a
17 Samsung WW90T534DAE Samsung WW90T534DAE
22 opinie
Samsung Od przodu 85x60x55 cm 9 kg 1400 0,66 kWh 43 l A+++ A Pralka wolnostojąca Biały 130 kWh 9400 l W lewo A 53 dB 74 dB Tak Aktywna piana, pamięć ulubionych ustawień, start/pauza, automatyczny system dozowania detergentów, namaczaNie, dodaNie pary do cyklu Tak Tak aplikacja Samsung Smart Control, praNie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter A A Elektroniczne 22 Tak bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mieszane, super szybki Nie
18 Sharp ES-NFA612DA1B-PL Sharp ES-NFA612DA1B-PL
1 opinia
Sharp Od przodu 41,6x59,7x84,5 cm 6 kg 1200 0,49 kWh 43 l n/a A Pralka wolnostojąca Grafitowy n/a n/a W lewo B n/a 75 dB Tak start/pauza z opcją dołożenia prania n/a Nie automatyka prania Sharp Eco-Logic, bęben Sharp BubbleDrum, redukcja wibracji Sharp Wave Cabinet B B Elektroniczne n/a Tak 60 min, antyalergiczny, bawełna, bawełna 40 stopni, bawełna - eko, delikatny, eco 40-60, krótki, mix, odzież sportowa, praNie ręczne, syntetyki, szybki 15 min, wełna n/a
19 Samsung AddWash WW8NK52E0VW Samsung AddWash WW8NK52E0VW
3 opinie
Samsung Od przodu 85x60x45,6 cm 8 kg 1200 0,69 kWh 37 l A+++ A Pralka wolnostojąca Biały 136 kWh 8100 l W lewo B 56 dB 75 dB Tak praNie intensywne (odplamiaNie), start/pauza z opcją dołożenia prania, praNie wstępne n/a Tak czujnik drgań Samsung VRT Plus, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, praNie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter C A Elektroniczne, pokrętło, przyciski 14 Tak bawełna, ciemne materiały, delikatny, eco, eco 40-60, higiena, mix, płukaNie, pościel, syntetyki, szybki 15 min, wełna, wirowaNie n/a
20 Samsung QuickDrive WW90T954ASX Samsung QuickDrive WW90T954ASX
11 opinii
Samsung Od przodu 85x60x60 cm 9 kg 1400 0,58 kWh 43 l A+++ A Pralka wolnostojąca Srebrny 130 kWh 9400 l W lewo A 52 dB 73 dB Tak aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, automatyczny system dozowania detergentów, dodaNie pary do cyklu Tak Tak aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung QuickDrive, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, praNie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter A A Elektroniczne, pokrętło, przyciski 22 Tak bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki Nie
Polecamy:  Pralko-suszarka, Programy prania: Pościel

Najlepsze produkty: Pralka Samsung Eco Bubble

1. Samsung EcoBubble WW80TA026AE

Samsung EcoBubble WW80TA026AE
PRALKA SAMSUNG WW80TA026AE 1200 OBR 8KG WW80TA026AE, Pralka Eco Bubble, 8 kg, biała

Eco Bubble - energooszczędne i skuteczne pranie w niskiej temperaturze

Higieniczna para - higienicznie czyste i zdezynfekowane pranie

Silnik Digital Inverter z 10-letnią gw. - niezawodna i cicha praca

Szuflada Stay Clean - brak osadów i pozostałości środków do prania w szufladzie na detergenty

Higienicznie czyste wnętrze bębna bez konieczności użycia detergentów

Specyfikacja
 • Wymiary netto (SxWxG): 60 x 85 x 5...

Dane techniczne:

Ładowanie Od przodu
Wymiary 85x60x55 cm
Pojemność 8 kg
Obroty/min 1200
Zużycie energii / cykl 0,56 kWh
Zużycie wody / cykl 37 l
Klasa energetyczna A+++
Klasa efektywności prania A
Rodzaj Pralka wolnostojąca
Kolor Biały
Roczne zużycie energii 116 kWh
Roczne zużycie wody 8100 l
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Klasa skutecznośœci wirowania B
Poziom hałasu prania 53 dB
Poziom hałasu wirowania 74 dB
Silnik inwerterowy Tak
Funkcje dodatkowe Funkcja Aktywnej piany, Intensywne, Łatwe prasowaNie, Opóźnione zakończeNie suszenia
Sterowanie smartfonem Nie
Opóźnienie startu pracy Tak
Zastosowane technologie Eco Bubble, Smart Check
Nowa klasa energetyczna B
Klasa poziomu hałasu A
Sterowanie Elektromechaniczne
Ilość programów 15
Wyświetlacz Tak

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
MediaMarkt.pl
Ocena:
2.9/5.0
Ilość opinii:
14473
Pralka SAMSUNG WW80TA026AE/EO Ecobubble


2. Samsung WW8NK62E0RW/EO

Samsung WW8NK62E0RW/EO
 • Łatwe dodawanie ubrań w trakcie prania - Dodatkowe drzwi AddWash™
  Zapominane ubrania to już nie problem. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodawanie zapomnianych ubrań na każdym etapie prania. Co więcej ubrania wyprane ręcznie mogą być dorzucone tylko na czas płukania i wirowania. Funkcja ta ułatwia również wietrzenie wnętrza pralki, bez konieczności otwierania głównych drzwi pralki.

 • Energooszczędne, skuteczne pranie - EcoBubble™
  Skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich tempera...


Opinie:

Wspaniała! #akcjalaczproduktydlawygody Jesteśmy zachwyceni tą pralką i nie zamienilibyśmy jej na żadną inną. Pięknie się prezentuje, jest smukła ale pojemna - na tym szczególnie nam zależało. Na pewno każdemu zdarzyło się uruchomić pralkę, a po chwili zorientować się, że o czymś jeszcze zapomnieliśmy. Teraz nie stanowi to już żadnego problemu dzięki dodatkowym drzwiom AddWash, które umożliwiają dodawanie ubrań bez konieczności otwierania głównych drzwi pralki. Jest to fantastyczne rozwiązanie! Pralka jest łatwa w obsłudze przez co pranie stało się czystą przyjemnością. Polecam każdemu!
Klaudia
Do tego zakupu przekonały mnie następujące parametry: wsad 8kg to dużo jak na tak niewielką pralkę, niskie zużycie energii, dodatkowe drzwiczki pozwalające dołożyć coś jeszcze w trakcie już uruchomionego prania, system prania bąbelkami a przede wszystkim głębokość 46cm, która idealnie pasuje pod mają zabudowę w łazience. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie mycia parą, która dezynfekuje wszystkie prane rzeczy, jak również sprawi, że nie będą tak bardzo pogniecione. #akcjalaczproduktydlawygody;
Bartosz Chrześciański

Dane techniczne:

Ładowanie Od przodu
Wymiary 85x60x45,6 cm
Pojemność 8 kg
Obroty/min 1200
Zużycie energii / cykl 0,69 kWh
Zużycie wody / cykl 37 l
Klasa energetyczna A+++
Klasa efektywności prania A
Rodzaj Parowa
Kolor Biały
Roczne zużycie energii 136 kWh
Roczne zużycie wody 8100 l
Programy prania Bawełna, CzyszczeNie bębna, Delikatny, Eco 40-60, Ekonomiczny, Intensywny, Kolory, Mieszany, PłukaNie + WirowaNie, Pościel, PraNie wstępne, Program higieniczny, Syntetyki, Szybkie 15 minut, Wełna, WirowaNie + odprowadzaNie wody
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Klasa skutecznośœci wirowania B
Poziom hałasu prania 56 dB
Poziom hałasu wirowania 75 dB
Silnik inwerterowy Tak
Funkcje dodatkowe AddWash, Bęben Diamond, Eco Bubble, Funkcja aktywnej piany, Higieniczna para, Łatwe prasowaNie, Pamięć ostatNiego cyklu, Smart Check, Technologia VRT, WyłączeNie dźwięków
Sterowanie smartfonem Tak
Opóźnienie startu pracy Tak
Zastosowane technologie Drzwi AddWash, Silnik Digital Inverter, Eco Bubble, Hygiene Steam, Smart Check
Nowa klasa energetyczna C
Klasa poziomu hałasu A
Sterowanie Elektroniczne
Ilość programów 16
Wyświetlacz Tak
Zdejmowany blat Nie

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
Mediaexpert.pl
Ocena:
4.5/5.0
Ilość opinii:
12150
Pralka SAMSUNG WW8NK62E0RW EcoBubble AddWash Slim 8kg 1200 obr | Bezpłatny transport
ELEKTROHOME.pl

Ilość opinii:
2148
Pralka Samsung WW8NK62E0RW I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 %!
Avans.pl
Ocena:
3.7/5.0
Ilość opinii:
4210
Pralka SAMSUNG WW8NK62E0RW EcoBubble AddWash Slim 8kg 1200 obr | Bezpłatny transport | Raty 0%
MediaMarkt.pl
Ocena:
2.9/5.0
Ilość opinii:
14473
Pralka SAMSUNG WW8NK62E0RW/EO AddWash slim
agddesign.pl

Pralka SAMSUNG WW8NK62E0RW Slim Raty 0% - (22) 877 77 77 Indywidualne wyceny!


3. Samsung WW70TA026AH

Samsung WW70TA026AH
PRALKA SAMSUNG WW70TA026AH 1400 OBR 7KG WW70TA026AH, Pralka Eco Bubble, 7 kg, biała

Eco Bubble - energooszczędne i skuteczne pranie w niskiej temperaturze

Higieniczna para - higienicznie czyste i zdezynfekowane pranie

Silnik Digital Inverter z 10-letnią gw. - niezawodna i cicha praca

Szuflada Stay Clean - brak osadów i pozostałości środków do prania w szufladzie na detergenty

Higienicznie czyste wnętrze bębna bez konieczności użycia detergentów

Specyfikacja
 • Wymiary netto (SxWxG): 60 x 85 x 5...

Dane techniczne:

Ładowanie Od przodu
Wymiary 85x60x55 cm
Pojemność 7 kg
Obroty/min 1400
Zużycie energii / cykl 0,52 kWh
Zużycie wody / cykl 34 l
Klasa energetyczna A+++
Klasa efektywności prania A
Rodzaj Parowa
Kolor Biały
Roczne zużycie energii 103 kWh
Roczne zużycie wody 7400 l
Programy prania PraNie szybkie, program Mix, wełna/delikatne, ekonomiczny, ciemne kolory, pościel, eco 40-60, bawełna, syntentyki, płukaNie+wirowaNie, czyszczeNie bębna, odprowadzaNie wody+wirowaNie
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Klasa skutecznośœci wirowania B
Poziom hałasu prania 54 dB
Poziom hałasu wirowania 74 dB
Silnik inwerterowy Tak
Funkcje dodatkowe kontrola ilości piany, zabezpieczeNie przed otwarciem przez dzieci, funkcje parowe
Sterowanie smartfonem Nie
Opóźnienie startu pracy Tak
Zastosowane technologie Aqua Stop, Smart Check, Bęben Diamond, Eco Bubble
Nowa klasa energetyczna B
Klasa poziomu hałasu A
Sterowanie Elektromechaniczne
Ilość programów 14
Wyświetlacz Tak

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
agddesign.pl

Pralka SAMSUNG WW70TA026AH Raty 0% - (22) 877 77 77 Indywidualne wyceny!
agdsmart.pl

Pralka SAMSUNG WW70TA026AH Raty 0% - (22) 877 77 77 Indywidualne wyceny!
Empik.com

Pralka SAMSUNG EcoBubble WW70TA026AH
ELEKTROHOME.pl

Ilość opinii:
2148
Pralka Samsung WW70TA026AH I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 %!
wasserman.eu

Ilość opinii:
6017
Pralka Wolnostojąca SAMSUNG B WW70TA026AH


Najtańsze produkty: Pralka Samsung Eco Bubble

1. Sharp ES-NFA612DA1B-PL

Sharp ES-NFA612DA1B-PL
Pralki - Sharp ES-NFA612DA1B-PL 6kg 1200obr/min

Dane techniczne:

Ładowanie Od przodu
Wymiary 41,6x59,7x84,5 cm
Pojemność 6 kg
Obroty/min 1200
Zużycie energii / cykl 0,49 kWh
Zużycie wody / cykl 43 l
Klasa efektywności prania A
Rodzaj Pralka wolnostojąca
Kolor Grafitowy
Programy prania 60 min, antyalergiczny, bawełna, bawełna 40 stopni, bawełna - eko, delikatny, eco 40-60, krótki, mix, odzież sportowa, praNie ręczne, syntetyki, szybki 15 min, wełna
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Klasa skutecznośœci wirowania B
Poziom hałasu wirowania 75 dB
Silnik inwerterowy Tak
Funkcje dodatkowe start/pauza z opcją dołożenia prania
Opóźnienie startu pracy Nie
Zastosowane technologie automatyka prania Sharp Eco-Logic, bęben Sharp BubbleDrum, redukcja wibracji Sharp Wave Cabinet
Nowa klasa energetyczna B
Klasa poziomu hałasu B
Sterowanie Elektroniczne
Wyświetlacz Tak

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
RTV EURO AGD
Ocena:
4.3/5.0
Ilość opinii:
49191
Sharp ES-NFA612DA1B-PL 6kg 1200obr/min - Kup na Raty - RRSO 0%
OleOle!
Ocena:
4.0/5.0
Ilość opinii:
31600
Sharp ES-NFA612DA1B-PL 6kg 1200obr/min


2. Samsung WW70TA026TE

Samsung WW70TA026TE

Energooszczędne, skuteczne pranie EcoBubble
Skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach dzięki technologii EcoBubble. Woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę. Piana wnika w tkaniny rozpuszczając zanieczyszczenia, jednocześnie oszczędzając energię elektryczną, chroniąc kolor oraz strukturę materiału.

Higienicznie czyste pranie. Higieniczna para
Miej pewność, że zanieczyszczenia będą dokładnie usunięte podczas cykl...


Dane techniczne:

Ładowanie Od przodu
Wymiary 85x60x55 cm
Pojemność 7 kg
Obroty/min 1200
Zużycie energii / cykl 0,52 kWh
Zużycie wody / cykl 34 l
Klasa energetyczna A+++
Klasa efektywności prania A
Rodzaj Pralka
Kolor Biały
Roczne zużycie energii 103 kWh
Roczne zużycie wody 7400 l
Programy prania bawełna, ciemne materiały, delikatny, eco 40-60, higiena, mix, płukanie, pościel, syntetyki, szybki 15 min, wirowanie
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Klasa skutecznośœci wirowania B
Poziom hałasu prania 54 dB
Poziom hałasu wirowania 74 dB
Silnik inwerterowy Tak
Funkcje dodatkowe aktywna piana, start/pauza, dodanie pary do cyklu, wyświetlanie pozostałego czasu, wskaźnik przebiegu programu, automatyka prania, regulacja temperatury
Sterowanie smartfonem Tak
Opóźnienie startu pracy Tak
Zastosowane technologie bęben Samsung Diamond, diagnostyka błędów za pomocą smartfona Samsung Smart Check, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Nowa klasa energetyczna B
Klasa poziomu hałasu A
Sterowanie Elektroniczne, pokrętło, przyciski
Ilość programów 14
Wyświetlacz Tak

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
agddesign.pl

Pralka Samsung WW70TA026TE
agdsmart.pl

Pralka Samsung WW70TA026TE
Empik.com

Pralka SAMSUNG EcoBubble WW70TA026TE
OleOle!
Ocena:
4.0/5.0
Ilość opinii:
31600
Samsung WW70TA026TE Ecobubble 7kg 1200obr/min
RTV EURO AGD
Ocena:
4.3/5.0
Ilość opinii:
49191
Samsung WW70TA026TE Ecobubble 7kg 1200obr/min - Kup na Raty - RRSO 0%


3. Samsung WW70TA026TH

Samsung WW70TA026TH
PRALKA SAMSUNG WW70TA026TH 1200OBR 7KG A+++ WW70TA026TH, Pralka Eco Bubble, 7 kg, biała

Najwyższa klasa efektywności energetycznej A+++ - niskie zużycie energii elektrycznej

Eco Bubble - energooszczędne i skuteczne pranie w niskiej temperaturze

Higieniczna para - higienicznie czyste i zdezynfekowane pranie

Silnik Digital Inverter z 10-letnią gw. - niezawodna i cicha praca

Szuflada Stay Clean - brak osadów i pozostałości środków do prania w szufladzie na detergenty

Higienicznie czyste wnętrze ...


Dane techniczne:

Ładowanie Od przodu
Wymiary 85x60x55 cm
Pojemność 7 kg
Obroty/min 1200
Zużycie energii / cykl 0,52 kWh
Zużycie wody / cykl 34 l
Klasa energetyczna A+++
Klasa efektywności prania A
Rodzaj Parowa
Kolor Biały
Roczne zużycie energii 103 kWh
Roczne zużycie wody 7400 l
Programy prania PraNie szybkie, program Mix, wełna/delikatne, ekonomiczny, ciemne kolory, pościel, eco 40-60, bawełna, syntentyki, płukaNie+wirowaNie, czyszczeNie bębna, odprowadzaNie wody+wirowaNie
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Klasa skutecznośœci wirowania B
Poziom hałasu prania 54 dB
Poziom hałasu wirowania 74 dB
Silnik inwerterowy Tak
Funkcje dodatkowe Kontrola ilości piany, zabezpieczeNie przed otwarciem przez dzieci, funkcje parowe
Sterowanie smartfonem Nie
Opóźnienie startu pracy Tak
Zastosowane technologie Smart Check, Bęben Diamond, Eco Bubble
Nowa klasa energetyczna B
Klasa poziomu hałasu A
Sterowanie Elektroniczne
Ilość programów 14
Wyświetlacz Tak

Gdzie kupić:

Sklep Nazwa Cena
agddesign.pl

Pralka SAMSUNG WW70TA026TH WW70TA026TH/EO Raty 0% - (22) 877 77 77 Indywidualne wyceny!
agdsmart.pl

Pralka SAMSUNG WW70TA026TH WW70TA026TH/EO Raty 0% - (22) 877 77 77 Indywidualne wyceny!
ELEKTROHOME.pl

Ilość opinii:
2148
Pralka Samsung WW70TA026TH I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 %!
Empik.com

PRALKA SAMSUNG WW70TA026TH 7kg 1200obr BIAŁA B
maxelektro.pl

Ilość opinii:
1028
Pralka Samsung WW70TA026TH Darmowa dostawa od 99 zł!


Porównanie TOP 3

Samsung EcoBubble WW80TA026AE Samsung EcoBubble WW80TA026AE Samsung WW8NK62E0RW/EO Samsung WW8NK62E0RW/EO Samsung WW70TA026AH Samsung WW70TA026AH
Cena
Producent Samsung Samsung Samsung
Ładowanie Od przodu Od przodu Od przodu
Wymiary 85x60x55 cm 85x60x45,6 cm 85x60x55 cm
Pojemność 8 kg 8 kg 7 kg
Obroty/min 1200 1200 1400
Zużycie energii / cykl 0,56 kWh 0,69 kWh 0,52 kWh
Zużycie wody / cykl 37 l 37 l 34 l
Klasa energetyczna A+++ A+++ A+++
Klasa efektywności prania A A A
Rodzaj Pralka wolnostojąca Parowa Parowa
Kolor Biały Biały Biały
Roczne zużycie energii 116 kWh 136 kWh 103 kWh
Roczne zużycie wody 8100 l 8100 l 7400 l
Kierunek otwierania drzwi W lewo W lewo W lewo
Klasa skutecznośœci wirowania B B B
Poziom hałasu prania 53 dB 56 dB 54 dB
Poziom hałasu wirowania 74 dB 75 dB 74 dB
Silnik inwerterowy Tak Tak Tak
Funkcje dodatkowe Funkcja Aktywnej piany, Intensywne, Łatwe prasowaNie, Opóźnione zakończeNie suszenia AddWash, Bęben Diamond, Eco Bubble, Funkcja aktywnej piany, Higieniczna para, Łatwe prasowaNie, Pamięć ostatNiego cyklu, Smart Check, Technologia VRT, WyłączeNie dźwięków kontrola ilości piany, zabezpieczeNie przed otwarciem przez dzieci, funkcje parowe
Sterowanie smartfonem Nie Tak Nie
Opóźnienie startu pracy Tak Tak Tak
Zastosowane technologie Eco Bubble, Smart Check Drzwi AddWash, Silnik Digital Inverter, Eco Bubble, Hygiene Steam, Smart Check Aqua Stop, Smart Check, Bęben Diamond, Eco Bubble
Nowa klasa energetyczna B C B
Klasa poziomu hałasu A A A
Sterowanie Elektromechaniczne Elektroniczne Elektromechaniczne
Ilość programów 15 16 14
Wyświetlacz Tak Tak Tak
Programy prania n/a Bawełna, CzyszczeNie bębna, Delikatny, Eco 40-60, Ekonomiczny, Intensywny, Kolory, Mieszany, PłukaNie + WirowaNie, Pościel, PraNie wstępne, Program higieniczny, Syntetyki, Szybkie 15 minut, Wełna, WirowaNie + odprowadzaNie wody PraNie szybkie, program Mix, wełna/delikatne, ekonomiczny, ciemne kolory, pościel, eco 40-60, bawełna, syntentyki, płukaNie+wirowaNie, czyszczeNie bębna, odprowadzaNie wody+wirowaNie
Zdejmowany blat n/a Nie n/a

9 komentarzy do “Pralka Samsung Eco Bubble”

 1. Samsung AddWash WW70T552DTW: Po niespełna 5 miesięcznym użytkowaniu pralka przestała działać. Po otwarciu bębna mimo ze było mało prania z bębna wyleciał metalowy element a dodatkowo guma uszczelniająca byla porwana. MIMO ŻE WYKUPIŁEM PEŁEN PAKIET UBEZPIECZENIA DODATKOWEGO (5 lat) FIRMA ERGOHESTIA OZNAJMIŁA ŻE KWESTIA NAPRAWY LUB WYMIANY LEŻY PO STRONIE PRODUCENTA.
  SAMSUNG ODPOWIEDZIAŁ TAK: „ Przykro mi, że nasza odpowiedź nie jest dla Pana satysfakcjonująca, jednak podejmując tego typu decyzje, wspieramy się wieloletnim doświadczeniem Działu Technicznego oraz Działu Jakości, który nieustannie testuje nasze urządzenia, abyśmy w przyszłości mogli wydawać obiektywne i prawidłowe opinie dotyczące tego rodzaju uszkodzeń.

  Tego typu uszkodzenia powstają, jeżeli na przykład podczas prania element odzieży, np. zamek nie jest zabezpieczony i dostanie się między drzwi i gumę, podczas wirowania może zostać wyrwany. Również, jeżeli bęben jest mocno obciążony i wywiera nacisk na gumę, to dojdzie do jej uszkodzenia. Nie wskazuję, która z tych sytuacji miała miejsce u Pana, natomiast guma nie mogła uszkodzić się samoistnie, więc nie jest to wada własna pralki i nie możemy objąć takiego zgłoszenia gwarancją.

  Źródło uszkodzenia leży poza samym urządzeniem- jeżeli na sprzęt zadziałała siła zewnętrzna, to nie jest to wada produktu, a uszkodzenie mechaniczne.”
  NIE DAJCIE SIĘ PAŃSTWO NABRAĆ NA JAKIEŚ DODATKOWE UBEZPIECZENIA NATOMIAST SAM PRODUKT WADLIWY, NIEBEZPIECZNY DLA NAJMŁODSZYCH I BARDZO GŁOŚNE DŹWIĘKI USTAWIEŃ KTÓRYCH NIE DA SIĘ PRZYCISZYĆ I WYŁĄCZYĆ.
  POZDRAWIAM

  Odpowiedz
 2. Samsung WD8NK52E0ZX AddWash Slim: #akcjalaczproduktydlawygody
  Jesteśmy zadowoleni z pralki. Pralka ma pojemny bęben pomimo, że jest to pralka slim. Programy są rozbudowane, pranie wychodzi dobrze wypranie, jest również dobrze odwirowane. Bardzo fajną cechą jest dodatkowe okienko do dokładania prania. Silnik inwerterowy zapewnia również cichą pracę. Ciekawostką jest to, że pralka wyważa pranie w bębnie, dzięki czemu nie pralka nie telepie się podczas odwirowywania. Żonie podoba się grafitowy front, który pasuje jej do mebli w łazience. Mamy nadzieję, że sprzęt posłuży długo i bezawaryjnie.

  Odpowiedz
 3. Rok temu zakupiłam pralkę samsung aqa Eco bubble korzystałam z niej może 20 razy. Kilka dni temu podczas prania firanek wciąglo do krzyżaka część firanki .tak się owinęła ze aż firankę przypaliło. Wezwałam serwis facet był nie co zdziwiony ,nie dał rady .rozkręcił całą pralkę i dopiero wtedy wyciągnęł strzępy firanki.płacac prawie 4 tys.za nią niespodziewalam się że takie atrakcje mnie czekają. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!!!

  Odpowiedz
 4. Po zakupie, tak około 3,5 roku temu, byłam zachwycona, pralka elegancka super pierze, nie ma się do czego przyczepić. Po upływie gwarancji (świetne wyczucie czasu) przy wirowaniu zaczęła się tłuc jak startujący ryanair, kalibracja nie pomogła, nie pokazuje błędów, widać taki jej urok! Od jakichś 6 miesięcy, robi co chce raz bębnem zakręci a raz nie, naprawa przewyższa cenę pralki, więc teraz żegnam się z szajsungiem, chociaż 3,5 roku to trochę mało jak na czas żywotności pralki. Proponuję zmianę nazwy na Eco BUBEL, ludzie będą wiedzieć co kupują.

  Odpowiedz
 5. Dramat!!!! Przestrzegam wszystkich przed zakupem jakiejkolwiek pralki Szajsunga!!! Po dwóch miesiącach zepsuta i zaczęła się walka z nieudolnym serwisem, który twierdzi, że wszystko jest ok. A pralka jak waliła podczas pracy tak wali nadal. Jakbym prała cegły a nie ubrania. Nie kupujcie tego koreańskiego badziewia!!!

  Odpowiedz
  • Oj, ja posiadam pralkę Samsunga i sobie ją chwalę. Może trafiłeś na zły serwis? U mnie już 3 lata pralka pierze jak ta lala. Dobra pralka Samsung eco bubble na pewno nie jest taka głośna… U mnie ona jest cichutka. Ale też zależy od tego jaki masz model, bo wersje są różne.

   Odpowiedz
 6. Widzę, że pralkami są najbardziej zainteresowane panie 😉 My z żoną kupiliśmy w tamtym miesiącu nową pralkę. W łazience stoi już pralka Samsung Eco Bubble. Nie wiem co w niej takiego jest, ale jest naprawdę przyjemna i fajna. Ja za bardzo nie znam się na praniu, ale żona jest więcej niż zadowolona z niej.

  Odpowiedz
 7. Pamiętam jak pralka Samsung Eco Bubble dopiero została wyprodukowana, chyba pierwsze modele wchodziły i bardzo chciałam taką mieć. Zdecydowałam się na zakup i no, fajna. Nie było wielkiego zachwytu, bo to chyba reklamy robiły swoje, ale w porównaniu do poprzedniej pralki, była duża różnica. Fajny sprzęt.

  Odpowiedz
 8. Najlepsza pralka Samsung Eco Bubble, czy w ogóle pralka z jakiej korzystałam do tej pory. Bardzo mi się podoba to, jak została zaprojektowana. Jak działa i jak wygląda. Wygląda bardzo elegancko, ale przede wszystkim bardzo dobrze pierze i to jest widoczne od razu! Moim zdaniem jest to sprzęt, na który warto zwrócić dużą uwagę przy wyborze nowego.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz